KONTAKTIVABAD TEENUSED

Nii mõnigi prillidega seotud teenus on võimalik osutada ka kontaktivabalt, arvestades praegust olukorda maailmas, on see vajalik ja tervitatav.

Prillide hooldus ja remont

Oma olemasoleva prilli saab tuua või saata hooldusesse kontaktivabalt. Kõik on kokkuleppe küsimus aga võimalik on näiteks lihtsalt sõita Süda tänavalt läbi ja anda oma prillid töösse nt aknast või pakkida oma prill korralikult karpi ja saata pakiautomaati. Kõik hoolduse ja remondiga seonduv on võimalik ära teha ilma näost näkku kohtumata. Loe lähemalt  prillide hooldusest.

Prilliraamide valimine

Kui Sul on ettekujutus, milline järgmine prilliraam peaks olema, siis on võimalik ka seda valida kontaktivabalt. Et uus prill oleks võimalik lõpuni valmis teha on eelduseks, et Sul on olemas kehtiv prilliretsept (koos silmavahe mõõduga) või kui Su olemasolev prill toimib on võimalik ka selle järgi uued klaasid tellida (hea kui on alles viimase prilli näitajad).

Prilliraami osas saame toimida järgnevalt:

  • saadad pilte prillidest, mida otsid ja oled ette kujutanud
  • saadad pildi oma praegusest prilliraamist (hea kui raam on Sul ees)
  • raami sangal olevad raami suuruse numbrid oleks ka vajalikud (vahel võivad need olla ära kulunud. Enamasti on need kirjas sangal, vahel ka esipaneelil nt ninapatjade juures. Nt 52□19 140 = prilliava mõõt, ninapealse mõõt, sanga pikkus)

Saadud info alusel panen kokku karbitäie prilliraame (12tk). Prilliraamid saab võtta endaga koju ja proovida need läbi ning loodetavasti on nende seas ka Sinu uus lemmik.

Prillide valmistamine

Kui retsept on olemas ja soovid panna oma raami uued klaasid, siis ka see on tehtav kontaktivabalt. Saame läbi arutada, milliseid klaase oleks vaja tellida ning kui klaasid kohal saab ka raami töösse saata või tuua. 

Samuti saab toimida, kui Sul on olemas uus raam või ka näiteks kellegi vana ja väärikas. Vintage raamid vaatan üle ning hindan, kas neisse tasub panna uusi klaase. Enamasti saab väga ägedad “uued” prillid ajaloolistest ja hästi hoitud prilliraamidest. Loe lähemalt prillide valmistamise kohta.

Kontaktivabalt saab ka osta endale kontaktläätsesid ja lisatarvikuid. Anna lihtsalt oma soovist teada ning mõtleme kõige parema lahenduse välja.

ÜLES